Úvodní fotka kuželny KK Lokomotiva Tábor

Poslední utkání

Sn. Soupeř Výsledek
AKK Zábřeh
Dor.TJ Slovan Kamenice n. L.0:2

Rychlé zprávy

Tabulka 1. KLM (2019/2020)

# Tým Z B
1. KK Slovan Rosice814
2. KK Zábřeh812
3. TJ Centropen Dačice812
4. TJ Lokomotiva Trutnov810
5. TJ Valašské Meziříčí89
6. KK Vyškov89
7. KK Lokomotiva Tábor99
8. TJ Loko České Velenice87
9. TJ Třebíč87
10. CB Dobřany Klokani94
11. KK Hvězda Trnovany83
12. SKK Hořice82

Podpoř nás nákupem!

Gift.cz

Partneři klubu

Sponzor - město Tábor Sponzor - Česká kuželkářská asociace Sponzor - Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy Sponzor - Česká Unie Sportu

„A“ So 18.01.2020, 15:30 - 12. kolo 1. KLM

KK Zábřeh
KK Lokomotiva Tábor

„A“ So 18.01.2020, 15:30 - 12. kolo 1. KLM

KK Zábřeh
KK Lokomotiva Tábor


Finále Poháru ČKA žen v Táboře

Pohár ČKA 2018/2019

Zdravím,
dovoluji si pozvat všechny příznivce kuželek na FINÁLE POHÁRU ČESKÉ KUŽELKÁŘSKÉ ASOCIACE ŽEN 2019. Na Táborskou kuželnu přijedou příští víkend, týden po mistrovství světa v Rokycanech, bojovat nejlepší čtyři týmy výborných hráček v sestavách s řadou reprezentantek České Republiky, za KK Slavii Praha doufáme ve start Heleny Gruszkové a Olgy Hejhalové, v týmu KK Slovan Rosice se jak doufáme představí trojice Kantnerová, Natálie Topičová a snad Lucie Vaverková. Finálový turnaj nabídne vrcholové kuželky, protože i další kvalifikované týmy z Rokycan a Blanska mají ve svém středu vynikající hráčky.

Program:
Zahájení finálového turnaje sobota 1.6.2019 14:00 - kuželna KK Lokomotiva Tábor
1. semifinále - SO 15:00 - KK Slovan Rosice - SKK Blansko
2. semifinále - SO 18:00 - SKK Rokycany - KK Slavie Praha
Poražené týmy se utkájí o bronz v neděli 2.6.2019. Předpokládaný začátek 8:30.
Finálové utkání startuje v 11:00. Po skončení následuje slavnostní vyhlášení a předání poháru.

Nenechte si ujít parádní kuželky a prosím sdílejte, ať vytvoříme pěknou sportovní kulisu, děkuji.
Za pořádající oddíl KK Lokomotiva Tábor David Kašek - ředitel turnaje.

Živý přenos finále: zde

Semifinále
Slovan Rosice - KK Blansko
Topičová Natálie 568 1 0 534 Kalová Lenka
Vaverková Lucie 579 1 0 558 Nevřívová Lucie
Kantnerová Alena 593 1 0 539 Zajacová Michaela
Axmanová Andrea 527 0 1 577 Ševčíková Zdeňka
2267512208
Semifinále
SKK Rokacany - Slavie Praha
Provazníková Michaela 492 0 1 548 Marková Šárka
Krákorová Terezie 601 1 0 556 Kaanová Ivana
Pochylová Daniela 550 0 1 556 Kučerová Michaela
Pytlíková Denisa 587 0 1 596 Šťastná Vladimíra
2230152256
O 3. místo
SKK Rokycany - KK Blansko
Horková Veronika 531 0 1 542 Daňková Helena
Pytlíková Denisa 548 0 1 562 Nevřivová Lucie
Pochylová Daniela 526 0 1 569 Zajacová Michaela
Krákorová Terezie 599 1 0 571 Ševčíková Zdeňka
2204152244
Finále
KK Slovan Rosice - KK Slavia Praha
Topičová Natálie 632 1 0 499 Šťastná Vladimíra
Ondovčáková Aneta 548 0 1 592 Kohoutová Vlasta
Kantnerová Alena 620 1 0 553 Gruszková Helena
Vaverková Lucie 586 1 0 554 Juráková Kristýna
2386512198

Komentáře